Zenit oli taas tugevam18-10-2016

kal-zen

BC Kalev/Cramo hooaeg jätkus Peterburis VTB-Ühisliiga mängus kohaliku Zenitiga. Võrdse avapoolaja (44:48) järel kallutas Venemaa tippklubi teisel poolajal mängu selgelt enda kasuks ja võitis 89:73. Veel kaheksa minutit enne mängu lõppu oli Kalevi kaotusseis suhteliselt napp – 9-punktiline – ent Pavel Sergejevi kaks tabavat kaugviset kasvatasid vahe 15-le ja see osutus kodumeeskonnale võidu kindlustamiseks piisavaks edumaaks.
Zenit on nüüd Kalev/Cramost jagu saanud kõigis seni peetud üheksas kohtumises.
Kalev/Cramo parimad olid täna Mickell Gladness 15 punkti ja 7 lauapalliga, Vitali Ljutõtš ja Demonte Harper 12 punktiga ning Rain Veideman ja Mark Tollefsen 10 punktiga. Võitjate poolel kogus Janis Timma 19, Sergejev ja Sergei Karasjov lisasid 14 punkti.
Vastased tabasid 7 kaugviset (25st), Kalev 3 (9st), ja 22 vabaviset (26st), Kalev vaid 14 (26st). Laua võitis Kalev 40:37, seejuures avapoolajal domineeriti lauas koguni 21:12 (ründelauad 9:3).
Zenit jätkab täiseduga, Kalevil on kahest mängust üks võit. Pühapäeval kohtub Kalev võõrsil Minski Tsmokiga.