VTB Ühisliiga jätkub Nymburkis04-01-2014

nymburkis_trennis

BC Kalev/Cramo hooaeg jätkub homme Tšehhimaal, kui kohtutakse kohaliku gigandi Nymburki meeskonnaga. Mäng algab homme 2000 pealtvaatajat mahutavas Sportovni hallis kell 18 ning mängu toob teieni Tallinna TV.

Käesoleval hooajal ollakse ühel korral juba vastamisi oldud ning tol korral tuli Kalev/Cramol napilt alla vanduda numbritega 78 : 82. Paksu pahandust tegi vastaste veteran Radoslav Rancik, kes kogus kogunisti 23 punkti, tabades kaheksast kaugviskest kuus. Eestlaste poolel ei teinud tol korral kaasa Rain Veideman. Lisandunud on kalevlaste ridadesse ka homme debüütmängu tegev Curtis Millage.

Nymburkil on hetkel VTB tabelis kirjas 2 võitu ja 7 kaotust. Kalev/Cramol 2 võitu ja 6 kaotust. Samas Nymburk mängis väga hästi EuroCup sarjas ning jõudis seal edasi vahegruppi, kus minnakse vastamisi Siena Montepaschi, Moskva Himki ja kalevlastega samasse alagruppi kuulunud Haifa Maccabiga.

Kalevlaste reis algas täna Tallinna lennujaamast juba 5.30 ning pärastlõunaks jõuti läbi Frankfurti vahemaandumise hotelli, mis asub Podebradys. 14 000 elanikuga linn asub 55 kilomeetrit Prahast. Mängupaik Nymburk on omakorda 9 kilomeetrit ööbimiskohast ning on suuruselt samasuur, kui ööbimiseks kasutatav linn.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.