VTB Ühisliiga avavastaseks Lokomotiv-Kuban09-10-2014

Anthony_Randolph_palliga

BC Kalev/Cramo esimene vastane VTB Ühisliigas on juba täna, 9. oktoobril võõrsil võimas Krasnodari Lokomotiv-Kuban. Ajakiri Basketball kirjutas hooajaeelses ülevaates Krasnodari meeskonnast järgmist: Euroliigas igati väärikalt esinenud sats piirdus VTB liigas mullu veerandfinaaliga (viiemänguline seeria kaotati CSKA-le seisult 2 : 0) ja osaleb tänavu Eurocupi sarjas, mille nad 2013. aastal ka võitsid.
Kunagise tippmängija Sergei Bazarevitši käsutuses on nimekas meeste vägi eesotsas Leedu tähe Mantas Kalnietisega (28 a, 195 cm). Lisaks on värvatud Müncheni Bayernis suurepärase hooaja teinud tagamängija Malcolm Delaney (25, 191), Samaara Krasnõje Krõljast tuli üle jänki Aaron Miles (31, 186) ja korvi alla palgati kuus hooaega NBAs mänginud Anthony Randolph (fotol. 25, 211). Juba varasemast on satsis veel üks jänki – Euroliigas mängus keskmiselt 14 punkti visanud Derrick Brown (27, 203). Ülejäänud meeskonnaliikmed on venelased, kellest nimekaimad on koondislased Nikita Kurbanov (28, 202) ja Jevgeni Voronov (28, 194) ning mullusel universiaadil Venemaa koondise parimaks mängijaks osutunud Andrei Zubkov (23, 205).
VTB Ühisliiga avamängus võitis Lõuna-Venemaa klubi võõrsil Nymburki 82 : 67.
Alar Varrak: „Hoolimata sellest, et nad sel aastal Euroliigas ei mängi, on neil satsi küll, et VTB liigas finaalikohta nõuda. Neil on uus peatreener, neli kvaliteetsest ameeriklast, kellest üks tuli otse NBAst, lisaks Kalnietis ja paar korralikku venelast. Kerge nendega olema ei saa, eriti võõrsil.“
Mäng Eesti aja järgi algab kell 19 ning mängu saab jälgida Tallinna TV ja Delfi TV vahendusel.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.