Võitude seeria sai lisa – alistati TYCO Rapla!17-01-2013

2013.01.16_1505

Kolmapäevaõhtul sai Saku Suurhalli kogunenud rahvas elada kaasa taaskordsele BC Kalev/Cramo võidumängule, kui koduses G4S Korvpalli Meistriliigas võõrustati TYCO Rapla meeskonda ning võideti mäng kolmeteist punktiga – 73:60.

Esimesel veerandil säras taaskord Donetski mängus tubli etteaste teinud Toomas Raadik koos Tanel Sokuga, kelle punktidest mindi kohe juhtima. TYCO Rapla tuli küll järele, kuid me suutsime stabiilselt paaripunktilist edumaad hoida ning minutilisele puhkepausile mindi seisul 19:14.

Teisel veerandil tegi Cramo kohe spurdi, kasvatades oma edu pea 10-puntiliseks. Seda rõõmu aga taas kauaks ei olnud, sest Rapla sai oma masinavärgi korralikult tööle ning meile tuldi järgi ja mindi ka veel mööda. Poolaeg lõppes Rapla napil juhtimisel 40:38.

Kolmas veerand suurt muutust mängu ei toonud. Mõlemad meeskonnad jätkasid vägikaika vedamist, kuid see ei kõikunud kummalegi poolele ja viimasele veerandile mindi viigiseisul 50:50!

Viimasel veerandil pani aga BC Kalev/Cramo viienda käigu sisse, millele TYCO Rapla, kes sõitis neljanda käiguga, järgi ei jõudnud. Viimase kuue minutiga venitati edu 13 punktiseks ning mäng lõppes BC Kalev/Cramo kindla võiduga 73:60.

BC Kalev/Cramo resultatiivsemad oli Tanel Sokk 17 ja Armands Škele 16 punktiga. Bamba Fall oli taas asendamatu, visates 13 punkti ja võttes tubli 14 lauapalli. Kahekohalise summe punkte sai ka Gert Dorbek, kelle kontole kogunes mängu lõpuks 12 silma.

TYCO Rapla parimad Indrek Kajupank 14. Illimar Pilk ja Raido Ringmets lisasid mõlemad 10 punkti.