Võitluslikust mängust naaseme võiduta06-11-2013

IMG_2205

BC Kalev/Cramo meeskond pidas EuroCup sarjas neljanda mängu ning pärast pingelist mängu tuli võõrsil vastu võtta valus kaotus 70:79. Kalev/Cramo resultatiivsemad olid Ty Abbott 14, Rain Veideman ja Devin Gibson 11 punktiga ning võitjatel Todor Gecevski 16 punktiga.

Kalevlased alustasid hästi võites nii esimese veerandi kui ka poolaja. Kolmanda veerandaja alul lasti vastastel teha aga spurt, mis viis väiksesse eduseisu kodumeeskonna. Veidi vähem, kui viis minutit jäi mängida, kui jõuti viigini 66:66, kuid lõpp kuulus ometi vastastele.

Meeskonna peatreener Alar Varrak: „Ma pean ennast paraku kordama. Mängisime tegelikult hea mängu, võitsime ründelaua ja tegime vähe pallikaotusi aga selleks, et EuroCupis võita peavad meil kõik asjad õnnestuma. Täna jäi ilmselt kolmeste visketabavuse taha ning kui mängid Euroopas, lõunas, rahvas, kohtunikud…, siis erilist varianti kellelgi pole.

Mäng oli pidevalt viigis, kuid nad tegid spurdi kolmanda veerandaja alguses, mis polnud hea kuna meil polnud vead ka täis. Olime arvestanud, et tuleb agressiivselt mängida, kuna meile nagunii vigu vilistatakse, ometi me korraks olime pehmed. Ometi see spurt veel nii dramaatiline polnud, kuid lõpu peale siin jätta ei saa. Eks veidi võis mõjuda ka eilne 15 tunnine reis mängupaika aga sellega tuleb paraku ka arvestada.“

Teistes tänastes sama alagrupi mängudes alistas kalevlaste järgmise nädala vastane Maccabi Haifa kodus Banvit Bandirma 72:69 ja Riia VEF kaotas Kaasani Unicsile 68:86.

Lähinaabritest jätkub soomlaste imeline tee. Bisons Loimaa alistas kodusaalis Sankt Peterburgi Spartaki 74:73.