Võiduseeria jätkub24-03-2016

freim

BC Kalev/Cramo jätkab Alexela Korvpalli Meistriliigas võimsat võiduseeriat. Täna alistati TLÜ/Kalev 86:73 (44:36) ja nüüd on Kalev/Cramol üks voor enne põhiturniiri lõppu koos 31 võitu. Meenutagem, et viimati jäi üks meeskond põhiturniiril kaotuseta 20 aastat tagasi, kui BC Kalev võitis kõik 36 mängu. Tänavu oleks Kalev/Cramo sarnane saavutus siiski ajalooline, sest teatavasti on sel hooajal peaaegu kõik mängud peetud võõrsil. Ent enne, kui ajalooraamatuid ümber kirjutama hakkame, tuleb nädala pärast jagu saada ka Tartu Ülikool/Rockist.
Tänase mängu suurimad punktitoojad olid meie poolel Rolands Freimanis 18 ning Gregor Arbet ja Shawn King 14 punktiga. Sten Sokk andis 10 korvisöötu. TLÜ/Kalevi poolel tegi hiilgava etteaste Kaido Saks, kes tabas kaugelt 7/8 ja kogus 25 punkti. Johny Berhanemeskel lisas 21 punkti. “Väike” Kalev domineeris mängu esimesel viiel minutil (suurim eduseis 10:6), ent Arbet ja Keedus viskasid 11 punkti järjest ning Kalev/Cramo sai ette 22:14. Teisel veerandajal püsis mäng tasavägisena, Kalev/Cramo edu kõikus kolme ja kaheksa punkti vahel. Otsustavad hetked jäid neljanda veerandaja algusse, kui Freimanis viskas 7 punkti järjest ja Kalev/Cramo spurtis ette 12 punktiga. Enam vastane ohtlikuks ei saanud.