Võidukas jätk VTB Liigas14-02-2015

elegari_donk_astana

BC Kalev/Cramo alistas VTB Liigas võõrsil Krasnojarski Jenissei 87-83 ning teenis kolmanda järjestikuse võidu. Tasavägiselt lõppenud poolaja järel suutsid kalevlased mängu paremini jätkata ning minut ja 40 sekundit enne lõppu mindi Frank Elegari tabatud vabaviskest 13 punktiga juhtima, ning tundus, et mäng on tehtud. Kuid Jenissei ei andnud alla ja suutsid tänu kalevlaste rumalate pallikaotustele teha 55 sekundiga 10:0(!) spurdi, kuid BC Kalev/Cramo ei murdunud ning suutis eduseisu hoida lõpuni.

Ameeriklased Frank Elegar tõi 29 punkti ja 16 lauapalli, Scott Machado 28 punkti ja 9 resultatiivset söötu, neid toetasid Gregor Arbet 12 ja Erik Keedus 6 punktiga. Jenissei parimana tõi Donell Cooper 22 punkti, jagas 9 resultatiivset söötu ning võttis maha 7 lauapalli.

BC Kalev/Cramo järgmine kohtumine on kavas 19.02 kui Tondiraba Jäähallis minnakse vastamise VTB Liiga raames Euroopa superklubi Moskva CSKA’ga.