Viies võit on tõsiasi14-02-2016

freim

BC Kalev/Cramo kuuemänguline kaotusteseeria VTB Ühisliigas sai lõpu. Tbilisi BC Vita alistati võõral väljakul 78:77 (41:30). Kuigi võit oli napp, kontrollis Kalev mängu avaminutitest peale. Veel kolm ja pool minutit enne mängu lõppu juhtis Kalev kümne punktiga ja minut enne lõppu kuuega. Vastased suutsid küll vahe miinimumini mängida, ent Shawn Kingi vabavise kuus sekundit enne mängu lõppu kindlustas Kalevile siiski võidu.
Rolands Freimaniselt täna 20 punkti ja 11 lauapalli, Morris Currylt 18 punkti, neist 13 juba avaveerandil, Gregor Arbet lisas 14 punkti ning Shawn King 11 punkti ja 11 lauda. Vastastele tõi Omar Thomas 28 punkti ja 12 lauda.
Kalev patustas pallikaotustega, neid kogunes 24. Vastaste visketabavus jäi alla 40 protsendi (meil 52%), samas teenisid vastased vabavisetest 17 punkti, meie 5 (kümnest).
Teisipäeval kohtub Kalev/Cramo Pärnu Sadamaga, reedel mängitakse Riias VEFiga.