Venemaa ja Himki meeskond, siin me oleme !!!19-11-2012

DSC_0242

Pühapäeva hommikul alustas BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond lendu Venemaale Moskva poole, kus täna kohtutakse VTB liiga mängus Himki meeskonnaga. Himki on hetkel hoidmas ühisliigas Spartaki järel teist kohta, seega tegemist väga raske vastasega. Seekord jäid koju ja vaatavad koos tuhandete BC Kalev/Cramo fännidega Tallinna TV vahendusel mängu Kristo Mangelsoo, Armands Skele ja Pieno Zvaigzdesi mängus vigastada saanud Rait Keerles.

Reis on siiani läinud kenasti. Moskvasse jõutsime eile kella 12 paiku eesti aja järgi. Lend kulges suhteliselt rahulikult ja ilma eriliste vahejuhtumiteta. Ainus, mis muret valmistas oli see, et Bamba põlv hakkas lennukis valu tegema. Tal on väga tähtis roll tänases mängus aga hetkel on veel vara öelda, kui palju ta saab meeskonnale abiks olla.

Moskva tervitas meid kauni päiksepaistelise ilmaga. Emotsioone pakub meile aga Venemaa juba esimestest hetkedest kuhjaga. Me elame hotellis nimega Sojuz, kus kõik vastab 100% hotelli nimele. Viimane remont tehti selles hotellis just siis, kui hotell ehitati ehk ca 80-ndatel. Pean tõdema, et lapsepõlv tuleb meelde ja treeninglaagrid Kääriku Spordibaasis. Hotell asub Himki saalist normaalsetes liiklustingimustes sõites umbes 10 minuti bussisõidu kaugusel. Seda muidugi juhul kui ummikuid ei ole, mida siinses liikluses aga juhtub väga harva. Seega arvestame kohalesõiduks julgelt 45. minutiga. Toit hotellis on hea, eriti sellele, kellele meeldib vana nõukaaegne köök. Toad soojad, seega elamise ja hinna kvaliteet ilusti paigas. Kui päris aus olla, siis on kõik liigagi hästi, niiet ootame huviga, mida üllatavat meile veel reisil ette tulemas on.

Tulles nüüd aga meeskonna tegemiste juurde, siis eile õhtul tegid mehed esimese treeningu, kus lennukis põlvevalu kurtnud Bamba asemel osales aktiivselt treeningul 1974. aastal sündinud, 208 cm pikk, NBA taustaga legendaarne korvpallistaar Martin Müürsepp, kes jättis treeneritele väga mulje ning comeback ei pruugi jääda enam mägede kaugusele J. Üldiselt tehti kerge treening, võeti läbi mõned uued liikumised ja sooritati pealeviskeid.

Täna hommikul võetakse läbi veel mõned kaitsekombinatsioonid, korratakse eile õpitud liikumisi ja tehakse palju pealeviskeid. Üldsõnaliselt taas kerge treening enne väga rasket mängu. VTB liiga mullusel võitjal Himkil on seni tabelis viiest mängust neli võitu, Cramol vaid üks võit.

Täna õhtul siis 17:25 ootame kõiki telerite ette, et Tallinna TV vahendusel kaasa elada meie meeste tegemistele Moskvas, kus Ühisliiga mängus kohtutakse Himki meeskonnaga! Kui teler jääb liiga kaugeks siis aitab Delfi.ee mängu jälgida.

MEIE VÕIT!!!

 

Rene Riismaa (Renxx)
Klubi promootor / Pressiesindaja
BC Kalev/Cramo
renxx@bckalev.ee
www.bckalev.ee

  1. Lõpuks ometi ka uusi liikumisi! Vahepeal olen juba mõned aastad vanemaks jäänud.

  2. Kalevi mäng lonkab samamoodi nagu see kirjavigade pesa siin.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.