Veerandfinaal missugune!17-04-2016

freim

Eksisid need, kes arvasid, et veerandfinaalseeria Valga-Valka/Maks&Mooritsiga kujuneb Kalev/Cramole sõpruskohtumiste seeriaks, malbeks taaskohtumiseks ekskalevlaste Kriisa, Saage ja Veskiga. Tänane, veerandfinaalseeria teine mäng osutus Meistriliiga tänavuse play-offi seni põnevaimaks mänguks, kus Kalevil oli parasjagu õnne, et võit koju jätta. Vaid 20 sekundit enne lõppu juhtis Valga-Valka veel kolme punktiga, ent siis tabas Rain Veideman vabavisked, valgalaste järgmisel rünnakul napsas Sten Sokk aga vahelt Martins Berkise söödu ja Rolands Freimanis tõi 8 sekundit enne lõppu tabloole numbrid 88:87, mis jäi ka selle mängu lõppskooriks. Kalev/Cramo juhib seeriat 2:0, kolmas ja loodetavasti viimane kohtumine toimub 26.aprillil.
Tänase mängu parimad: Shawn King 16 punkti ja 10 lauda, Freimanis 14 punkti ja 11 lauda, Gregor Arbet ja Rain Veideman 14 punkti, Sten Sokk 13 punkti ja 5 korvisöötu. Valga-Valkale tõid Martins Berkis ja Edgars Krumins 17 punkti. Valga võitis laua 41:38, teenis hea tabavuse juures 5 punkti enam vabavisetest ja tabas paremini ka lähiviskeid.