VALI TALLINNA 2012. AASTA PARIM VÕISTKOND!05-12-2012

2012.12.05 parim meeskond

Hea spordisõber, taaskord on Sul võimalus osaleda Tallinna aasta sportmängude võistkonna valimisel. Tallinn tunnustab ja autasustab kaheksateistkümnendat korda oma parimaid sportlasi, sportmängude võistkonda, juuniorsportlasi, olümpiaveterane ja suurürituste korraldajaid traditsioonilisel Linnapea pidulikul vastuvõtul 17. detsembril kell 16.00 Raekojas.

Naisnominendid on Triin Aljand, Epp Mäe, Natalia Nazarenko-Kiivikas, Jelena Glebova, Heli Jalaks ja Kairit Olenko. Meessportlastest on kandidaadid Heiki Nabi, Gerd Kanter, Kardo Ploomipuu, Lembit Aaslav-Kaasik, Andrei Bokan, Rene Lett, Alar Pauklin ja Martti Aljand ning sportmängude võistkondadest Eclex Tallinn korvpalli naiskond, meie BC Kalev/Cramo korvpalli meeskond, Tallinna Selver võrkpalli meeskond, Jalgpalliklubi Nõmme Kalju  jalgpalli meeskond ja Tallinna SK Augur saalihoki meeskond.

Interneti hääletustulemused edastatakse Tallinna Spordi- ja Noorsooametile lõplike otsuste tegemiseks. Kandidaatide paremik on koostatud lähtudes sportlaste/võistkonna sportlikest saavutustest, Tallinna esindamisest nii Eestis kui ka rahvusvahelisel areenil ning    sportlase/võistkonna tegevus kohalikus spordielus sh ürituste korraldamisel, eeskujuks olemisel, sportliku eluviisi propageerimisel, sportlase/klubi tegevusel noortespordis jms.  Sportlane peab olema Tallinna elanik ning võistkonna kodusaal või -väljak peab asuma Tallinnas.

Vali esitatud kandidaatidest oma lemmik (loodetavasti BC Kalev/Cramo) klikates tema nime kõrval oleval valikul Tallinna linnavalitsuse kodulehel http://www.tallinn.ee/sport/gallup?tyyp=haaletus&htyyp=2.
Igas kategoorias saad hääletada ühe kandidaadi poolt. Kõik kandidaadid on esitatud tähestiku järjekorras.

Aasta parimaid sportlasi saad valida kuni 16.12.2012 kell 23:59.

Aita BC Kalev/Cramol saada Tallinna aasta parimaks meeskonnaks!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.