Valgast kerge võit15-04-2016

sokvd

Meistriliiga play-off algas BC Kalev/Cramo jaoks kindla võiduga Valgas. Kohalikust Maks&Mooritsast saadi jagu 92:69 (39:35). Sten Sokk tabas viis kaugviset ja kogus 18 punkti, mis on tema tänavuse meistriliiga-hooaja tipptulemus. Mario Delaš ja Erik Keedus lisasid 12 punkti ja veel kolm meest jõudsid kahekohalise punktisummani. Valga poolel sai Jurijs Aleksejevs kirja 17 punkti ja 9 lauda. Kalev tabas 12 kaugviset ja võitis ründelauad 14:2.
Valga püsis mängus esimese poolaja lõpuni. Teise poolaja alguses tabas Sokk kahe minutiga kolm kaugviset ja 11:0 vahespurt käristas vahe 15-punktiliseks. Kolmanda veerandaja lõpuks oli vahe 17, neljanda alguses viskas Erik Keedus kolme minutiga 8 punkti ja tõenäoliselt selle hooaja viimase kodumängu pidanud Valga enam Kalevile ohtlikuks ei saanud.
Pühapäeval kell 15:30 algab Audentese spordihallis seeria teine mäng .