Tugevam võttis oma : Kalev/Cramo – TYCO Rapla 86:6511-03-2015

veidekas_palliga

Üle pika aja taas koduses meistriliiga mängus väljakul käinud Kalev/Cramo teenis tabelisse võidulisa alistades TYCO Rapla meeskonna 86:65.

Mängu alustasid paremini külalised Raplast, juhtides paar minutit enne avaveerandi lõppu veel 11:18, kuid seejärel suutsid kalevlased Rain Veidemani eestvedamisel veerandi võita 21:20. Teisel veerandil jätkus punkt-punkti mäng, meie poolel tegi enim skoori Oleksii Pecherov, kellele sekundeeris Scott Machado. Poolajavõit Kalev/Cramo-le 36:33.
Kui avapoolaeg kulges korvidevaeselt ja pigem “kinnist” mängu mängides, siis vaheajalt naastes olid kalevlased märksa agressiivsemad, joosti kiiresse ja otsiti kiireid lahendusi. See tõi ka kohe edu. Olgu etteruttavalt öeldud, et mängu saatus otsustati just kolmanda veerandi algusega. Peale kolmandat veerandit näitas tabloo Kalevi kasuks 65: 49 (veerandaja skoor 29:16). Neljas veerand oli pigem vormistamise küsimus. Mängu lõppseis 86:65 Kalev/Cramo kasuks.

Kalevlaste poolel tõid kahekohalise arvu punkte neli mängijat: Veideman ja Benson 16, Arbet 15, Pecherov 12 punkti.
TYCO Rapla meeskonnast viskas Domagoj Bubalo 18 punkti.

Järgmise mängu peab Kalev/Cramo 15. märtsil Ühisliiga raames, mil võõrsil kohtutakse Nyburki meeskonnaga.