Täna vastaseks Tsmoki-Minsk31-03-2015

machado_cska_vastu

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond peab täna Ühisliiga põhihooaja viimase kodumängu, kui võõrustatakse viimasel kohal asuvat Minski Tsmokit. Ent ette ei saa võidupunkti kalevlaste tabelisse kirjutada – vastane on võitnud kaks mängu järjest, kirjutab Õhtuleht.

Kokku lähevad kaks heas hoos meeskonda, sest Kalevi Ühisliiga võiduseeria on kolme mängu pikkune. Märtsis on alistatud nii Loimaa Bisons, Nymburk kui ka Volgogradi Krasnõi Oktjabr ning meeskond on tõusnud viimasele play-off-kohale.

Paaril mehel väikesed tervisemured

Mis seisus astutakse Tsmokile vastu? Läinud nädalal alistati Eesti liiga pingevabas kohtumises TLÜ/Kalev. Oleksi Petšerovil andis pärast Ühisliiga kohtumist Volgogradiga jalg kergelt tunda ja Scott Machadot kimbutas viirus, kuid viimastel päevadel on mõlemad mehed jälle trennis olnud.
Kalevil on tabelis 11 ja Tsmokil 5 võitu – võõrustajate õlul on võidukohustus? “Eks eelmisel nädalal natuke rõhutasin mängu tähtsust, aga mehed saavad ise sellest niigi aru. Ma pigem hoian tagasi, ei taha, et neid mingi kohustus rõhuks ja et nad võtaksid seda mängu kui iga teist. Meil on ju järjest olnud kõik mängud tähtsad ja on edaspidigi,” rääkis Kalevi peatreener Alar Varrak.

“Seda võidukohustust võib tõlgendada kahtepidi. Me pole ei koosseisu ega eelarve mõttes kellegi vastu soosikud, ent oleme hästi mänginud ja loodame jätkata sama hingestatult – oleme selle favoriidikoorma endale ise tekitanud. Võidukohustus on meil ainult play-off’i vaatevinklist vaadates, sest hooaja kokkuvõttes oleme niigi positiivselt üllatanud.”

Loe pikemalt Õhtulehest

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.