Täna kell 19:00 Kalev/Cramo esimene VTB Ühisliiga kodumäng22-10-2012

kuskus-610x408

Täna kell 19.00 toimub Saku Suurhallis VTB United League BC Kalev/Cramo esimene kodumäng, kus kohtutakse Peterburi Spartakiga. Spartaki kolm esimest mängijat saabusid Tallinnasse juba kolmapäeval ning harjutasid Kalevi Spordihallis. Ülejäänud meeskond liitus nendega laupäeval. Võistkonna esindaja Alex Karvoneni sõnul saabus võistkond Tallinnasse nii nagu tavaliselt 12 mehega, kellest tõenäoliselt kasutatakse 9-10 meest. Meeskonna eelarve on sellel hooajal 8 miljonit Eurot. Võistkonnas on kaks kõrgepalgalist mängijat, kelle õlgadele langeb väljakul ka põhikoormus.

Peatreener Aivar Kuusmaa sõnul on vastase puhul tegemist väga tugeva võistkonnaga, kes lisaks skoori tegemisele on ka väga tugev kaitsemeeskond, kelle vastu esimeses kahes VTB liiga kohtumises on kokku keskmiselt visatud 49 punkti Spartaki 64 punkti vastu. Hooaja eesmärk tulla alagrupis 6 tugevama meeskonna hulka pole muutunud ning väljakule minnakse võitlema ja võitma. Vastased on väga head kate kattest ja mees mehe vastu mängijad. Üheks meie eesmärgiks on selliste võimaluste neutraliseerimine. Ise peame mängima agressiivset ja kvaliteetset ründavat korvpalli (kvaliteetsed katted, söödud) ja vältima tobedaid pallikaotusi.

Lugupidamisega

BC Kalev/Cramo

  1. Jõudu ja edu BC Kalev/Cramole. Kas Alar Varrak ei ole enam treener? Miskipärast pole teda inglise keelses (!!??) meeskonna tutvustuses kirjas!?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.