Täna aegumatu klassika01-12-2016

Tartu Ülikool - BC Kalev/Cramo 77:76

Juba kell 18.30 visatakse Saku Suurhallis pall õhku Eesti korvpalli selle sajandi suurimas vastasseisus, kus ühel pool BC Kalev/Cramo ja teisel pool Tartu Ülikool. Alexela Korvpalli Meistriliiga põhiturniiri tabelisse vaadates troonib esikohal Tartu võistkond, kel kirjas 9 võitu ja 0 kaotust. BC Kalev/Cramo leiab jagamast kolmandat kohta 8 võidu ja 3 kaotusega. Arvestades, et omavahel kohtutakse täpselt veel kolmel korral omab tänane mäng suurt kaalu silmas pidades põhiturniiri võitmist.

Omavahel on kohtutud sel hooajal ühel korral. Dramaatilises mängus Tartus juhtis BC Kalev/Cramo poolajale vastu minnes juba 19 punktiga, ometi suudeti teisel poolajal edu maha mängida ning lõputhrilleris tõmbas pikema kõrre kodumeeskond ning neile ka 77 : 76 võit. Tartlaste parim selles mängus oli Thomas Mandell 20 punktiga, kalevlastel tegid enim skoori Mark Tollefsen (17) ja Demonte Harper (14).

Tänasest mängust jääb kalevlaste poolel eemale põlvevalu trotsiv Gregor Arbet. Tartlaste leeris pole hetkel kindel Tanel Sokku kaasalöömine.

Pileteid tänasele mängule saab osta Piletilevi müügipunktidest üle Eesti ja samuti internetist.