Tahame saada paremaks meeskonnaks!22-11-2012

2012.11.22_parem_meeskond

Hooaja algus ei ole BC Kalev/Cramol olnud just lust ja lillepidu. Seda näitab selgelt ka hetkeseis erivnevates turniiritabelites. Koduses liigas on küll turniiritabelis domineerimas võidud, mida on kogutud 6 ja saadud kirja 2 kaotust ja Balti liigas hetkel tubli 3 võitu ning 1 kaotus, kuid samas Ühisliigas oleme grupi lõpus hoidmas eelviimast kohta 1 võidu ja 5 kaotusega. Võib-olla need võidud ja kaotused polegi kõige tähtsamad, pigem meeskonna stabiilsus ja mängupilt on kohad, mis hetkel vajavad parendamist ning muutmist.

Just sellepärast on otsustanud Kalev/Cramo juhtkond mitte istuda käed rüppes vaid leiada kiirelt lahendusi olukorra muutmiseks. Sellel nädalal on juhtkond kohtunud nii võistkonna treenerite, kui ka mängijatega. Toimunud on väga sisukad vestlused mõlema poolega, kus on puudutatud nii treenerite tööd, räägitud hetkel toimivatest mänguskeemidest, kui ka mängijate suhtumisest nende motiveerimiseni välja. Koos on arutatud uusi liikumisi ja otsitud võimalikke lahendusi, et paremini ära kasutada mängijate potentsiaali ja parandada üldist mängupilti.

Lühidalt võib võtta kokku, et kuna võistkonna tulemusted pole pakkunud rahulolu ei meeskonna poolehoidjatele ega ka toetajatele, siis otsustati ühiselt panna paika uued ajakavad ja lühiajalised eesmärgid. Lähitulevik annab kindlasti ka vastuse, kas sellest tuleb loodetud kasu või mitte!

BC Kalev/Cramo meeskond tänab kõiki oma sõpru, fänne ja toetajaid ning tahab kindlasti saada paremaks meeskonnaks, et alati võiks kõlada peale BC Kalev/Cramo mängu meie loosung – MEIE VÕIT!!!

 

Rene Riismaa (Renxx)
Klubi promootor / Pressiesindaja
BC Kalev/Cramo
renxx@bckalev.ee
www.bckalev.ee

  1. Selleks et minna pikalt edasi, tuleks täna astuda samm tagasi. Juhtimist kogenud inimesena julgen soovitada see samm teha treeneril.

  2. Tõsi ka jah?Peale tänast Tarva meeskonna käest häbistamist oleks ka imelik kui ei tahaks.
    Kuusmaa – ASTU TAGASI!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.