Suursponsorleping Optibetiga16-10-2014

optibetiga_lepingu_solmimine

Valitsev Eesti korvpallimeister sõlmis kolmeaastase suursponsorlepingu Optibetiga. Hooaja avamängul andsid suursponsorlepingule allkirjad Optibeti juhatuse liige Madis Herkül ja BC Kalev/Cramo president Ivar Valdmaa.
Madis Herküli sõnul soovib aasta algul turule sisenenud Optibet Eesti spordielusse spordi abil teenitud tulust osa tagasi panustada. “Korvpall ja jalgpall on Eestis kaks peamist spordiala, mille tulemust fännid ennustada armastavad. Jalgpalli toetame tänu läbi jalgpalliklubi Nõmme Kalju ning oleme sellega ennustajatelt palju poolehoidu võitnud. Usun, et meie korvpallifännidest kliendid ootavad juba mõnda aega, millal ka korvpallis käe valgeks saame. Ja muidugi on Kalev/Cramo Eesti valitseva meistrina seda panust igati väärt,“ lisas Herkül.
Korvpalliklubi presidendi Valdmaa on rõõmus, et klubitoetajate ring aastast aastasse kasvab, mis aitab kaasa klubi püstitatud eesmärkide saavutamisele.
Optibet on Eestis litsentseeritud spordiennustust ja kasiino teenuseid pakkuv ettevõte. Optibet pakub turu parimat täiskasvanutele suunatud online-mängukeskkonda, kust leiab ka hulgaliselt spordiennustusvõimalusi. Optibet toetab jõuliselt Eesti spordielu, sponsoreerides eelkõige vabariigi parimaid pallimängude meeskondi.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.