Reedel toimub BC Kalev/Cramo meeskonna esitlus!06-10-2012

BC_Kalev_Cramo_logo_612

Reedel, 05.10.2012, kell 13:00 on pressil ja fännidel võimalik tutvust teha Tallinnas, Kristiine Keskuses, Sportlandi kaupluses BC Kalev/Cramo 2012/13 hooaja meeskonnaga. Lisaks meeskonnale on kohal ka kogu klubi tegevust toetav tiim eesotsas klubi presidendi Ivar Valdmaaga.

BC Kalev/Cramo meeskond tuleb esitlusele täiskoosseisus. See on suurepärane võimalus näha tervet meeskonda ja küsida autogrammi või intervjuud. Kohal on ka alles eile Eestisse saabunud 188 cm pikkune endine NBA klubide mängujuht Keith McLeod. Treeneritest on kohal nii peatreener Aivar Kuusmaa, kui ka abitreenerid Alar Varrak ja Martin Müürsepp. Lisaks meeskonnale on kohal siis BC Kalev/Cramo klubi president Ivar Valdmaa, klubi asepresident Toomas Linamäe, klubi aupresident Aadu Kana, klubi mänedzer Kaarel Sibul, klubi projektijuht Gerly Kostla ja klubi promootor ning pressiesindaja Rene Riismaa. Unustada ei saa ka seksikaid BC Kalev/Cramo tantsutüdrukuid ja alati klubile kaasaelavat, Eesti parimat fännklubi.

Räägime klubi tulevikuvaadetest ja hooaja plaanidest ning tutvustame värsket võistlusvormi. Lisaks allkirjastatakse kohapeal koostöölepingNike esindajaga. Peale meeskonna esitlust on kogu juhatus ja meeskond Teie jaoks olemas, et vastata Teie küsimustele ning jagada autogramme.

Kohapealt on võimalik osta hooajakaarte. NB! Meeskonna esitlusel on hooajakaart saadaval soodushinnaga. Kõikidele BC Kalev/Cramo fännklubi liikmetele kehtib hooajakaardi puhul soodushind 50 eurot. Kohapeal on kõigil soovijatel ka võimalik liituda fännklubiga.

Juba selle pühapäeval sõidab meeskond Poola, kus esmaspäeval, 08.10.2012, kohtutakse VTB liiga mängus kohaliku klubiga «PGE Turow» Zgorzelec.

OOTAME KÕIKI HUVILISI JA PRESSI MEESKONNA ESITLUSELE!

MEIE VÕIT!

Tervitades,

Rene Riismaa (Renxx)
Promootor / Pressiesindaja
BC Kalev/Cramo
renxx@bckalev.ee
www.bckalev.ee

Kommenteerimine keelatud.