Raskustega, kuid võit on võit!04-11-2014

skele_palliga_v

VTB Ühisliiga nädala mängus alistas BC Kalev/Cramo Helsingis Loimaa Bisons meeskonna 83 : 79 ning tõusis tabelis kuuendaks! Palju energiat jäi Energia nimelisse halli, kus poolaega kaotati 35 : 48. Teisel poolajal näidati siiski suurt võitlusvaimu ning vaid ühe vahetusega mängides saadi kõigi kohaletulnud eestlaste rõõmuks oluline võit Soome lahe põhjakaldalt.
Kalevlaste resultatiivseim oli Armands Škele 16 punktiga. Just teisel poolajal suurepärast mängu näidanud teine Läti täiendus Rolands Freimanis kogus 15 silma. Sama palju jäi ka Scott Machado arvele. Erik Keedus ja Gregor Arbet lisasid mõlemad 12 punkti.
Alar Varrak: „Mängu esimene poolaeg näitas vastane erakordselt sitket kaitset ning me jäime veidi hätta. Samas mulle teeb heameelt teine poolaeg, kus me suutsime mängukäiku otsustava pöörde tuua.“