Raplast laekus võidulisa29-12-2015

veidfrei

BC Kalev/Cramo miniturnee Lääne-Eestisse algas võidukalt. AVIS Rapla alistati võõral väljakul 80:73 (44:33) ning tabelisse saadi 11. võit. Rain Veideman oli taas oma meeskonna parim, kogudes 21 punkti, 5 lauda ja 4 korvisöötu. Rolands Freimanis lisas 15 punkti ning oma endise koduklubi vastu tegi hea soorituse ja Janar Soo, kes panustas võitu 13 punkti. Raplale tõi Will Artino 15 punkti ja 13 lauapalli.

Rapla võitles vapralt – võitis lauavõitluse 36:29 (ründelauad 12:4) ja sundis jõulupuhkuselt naasnud kalevlasi tegema 17 pallikaotust, ent pealinlaste pisut parem visketabavus (50% kodumeeskonna 40% vastu, kaugelt seejuures 12/26) otsustas mängu saatuse. Kalev pani Raplale 7 blokki (Boone – 4).

Pärast võrdset avaveerandit (25:24 Kalevile) kärises vahe teisel veerandajal 16-punktiliseks, sest Rapla mängijad tabasid 15 pealeviskest vaid kolm. Kolmandal veerandajal tõi Oliver Metsalu kaugvise Rapla küll kuue punkti kaugusele, ent Kalev vastas 9:0 spurdiga ja hoidis veerandaja lõpuni kindlat edumaad.

Neljanda veerandaja alguses tabasid kaugelt Martin Paasoja ja Sander Saare ning vahe oli taas vaid 8 punkti. Järgmise kahe minuti jooksul tegid kalevlased kolm pallikaotust, kuid Rapla ei suutnud punktilisa teenida. Hoopis Sten Soku ja Rolands Freimanise kaugvisked algatasid kalevlaste otsustava 11:4 vahespurdi, misjärel oli vahe 15 punkti ehk mäng tehtud.
Juba homme, kolmapäeval, kohtub Kalev/Cramo Pärnu Sadamaga.

1. Ja, den Kartenleser werde ich mir Montag kaufen. Schätze um den komme ich schon allein aufgrund der Retnutgsversuche nicht drum herum.So kalt war es allerdings nun auch nicht, vielleicht so ca. -2 bis -5°C. Das hat der Knipse bisher noch nie was ausgemacht.