Raplas põnevaks ei läinud21-04-2014

cramo

BC Kalev/Cramo pidas täna teise veerandfinaalmängu Alexela korvpalli meistriliiga raames ning võitis Raplas peetud mängus TYCO Rapla meeskonda 83 : 63. Meeskonna resultatiivseimaks osutus vigastusest taastunud Kristjan Kitsing, kes kogus 15 punkti. Neli kolmepunktiviset tabanud Gregor Arbet kogus 12 punkti. Sama palju punkte ning 13 lauapalli lisas Frank Elegar. Curtis Millage arvele jäi samuti tosin punkti ning lisaks andis mängujuht ka 6 resultatiivset söötu. Tanel Soku arvele jäi 9 silma.
Kalevlaste visketabavus oli väljakult 51,5% vastaste 36,2% vastu. Tiitlikaitsja võitis ka lauavõitluse 38 : 31.
Alar Varraku sõnas peale mängu, et edu aluseks oli kõva töö kaitses. „Alguses me tegime veidi liiga palju pallikaotusi, andes vastasele võimaluse kergeteks korvideks. Õnneks teise poolaja alguses vältisime rumalaid pallikaotusi ning nii paisus vahe soliidseks.“
Seeria kolmas mäng, mis võib jääda viimaseks, peetakse juba homme õhtul kell 19 Otepää Spordihoones.