Rait Keerles viidi otse platsilt traumapunkti!14-11-2012

2012.11.14_0001

Tänasel Baltiliiga mängul Saku Suurhalli Pieno Zvaigzdese meeskonna vastu sai kaitses aktiivselt tegutsenud Rait Keerles vigastada ning viidi traumapunkti.

Peale kalevi pallikaotust suundus Pieno Zvaigzdes kiirrünnakusse, kus oli kaitses juba ootamas Rait Keerles. Rait võttis sisse kaitseasendi ning Pieno Zvaigzdese mängujuht Trevon Hughes sõitis Keerlesele sisse küünarnukiga. Rait jäi põrandale lebama ning juba kaugelt oli kõigile Saku Suurhallis viibijatele näha, et verd on platsil palju. Kui teise poolaja alguseks Rait Keerles meestega sooja ei tulnud enam tegema, oli selge, et on juhtunud midagi tõsisemat. Esmasel vaatusel leidis BC Kalev/Cramo füsioterapeut Priit Lehismets, et lõhki oli Raidil kulm ja veritses nina. On oht, et viga on saanud ka ninakõhr. Täpsemalt saab öelda peale arstlikku kontorolli.

Lisaks on BC Kalev/Cramol veel pingil vigastusega Bamba Fall, kes küll täna hetkeks ka platsile sai. Ka Armands Skele on meeskonnaga taasühinenud ning võtab aktiivselt osa trennidest, kuid mängudel veel platsile ei jookse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.