Probleemideta karikas nelja hulka16-11-2013

varrak_myyrsepp_k2ed_kokku

Eesti korvpalli karikavõistluste veerandfinaalis kohtusid Keilas BC Kalev/Cramo ning TTÜ KK. Kohtumise võitis valitsev Eesti meister Kalev/Cramo tulemusega 79:61.

Esimese poolaja võitis Kalev 42:32. Mängu saatus otsustati kolmandal veerandil, kui ise lõpetati rünnakuid järjepanu resultatiivselt, TTÜd hoiti aga üle kuue minuti kuival. Enne neljandat veerandaega oli Kalevi edu juba 20-punktiline 59:39. Neljandal veerandil õnnestus tudengitel küll vahet veidi vähendada, kuid võit tuli siiski numbritega 79:61.

Mängu avapoolajal tegi kannale liiga Ty Abbott, kes vaatas teist poolaega juba erariietes pingilt.

Kalevlaste resultatiivseim oli 21 punkti visanud Rain Veideman. Kristjan Kitsing lisas 13, Indrek Kajupank 11 ning Frank Elegar 10 silma. TTÜ poolelt tõi enim punkte 20, Joonas Järvelainen. Kahekohalise arvu punktideni jõudis ka Erik Keedus, kes viskas 14 silma.