Põnevust ka!02-02-2016

vicroty2

BC Kalev/Cramo jätkab Alexela Korvpalli Meistriligas kaotuseta. Ootamatult tasavägiseks kujunenud mäng AVIS Raplaga õnnestus võita 85:82, kuigi Kalev oli pea terve mängu tagaajaja osas. Avaveerand kaotati 16:25 ja poolaeg 33:41.

Rolands Freimanis kogus vägevad 23 punkti ja 15 lauapalli, Rain Veideman lisas 21 punkti. Meeskonna uusim täiendus Shawn King piirdus 10 minuti ja 1 punktiga (lisaks 4 lauda). Rapla poolel kogus Devin Brooks 26, Indrek Kajupank 20 ja Kristjan Voolaid 15 punkti.

Rapla meeskond ajas täna läbi keskmängijata, sest peatreener Aivar Kuusmaaga konflikti sattunud Will Artino sai hundipassi. Sellele vaatamata olid nii lauavõitluse kui lähivisete näitajad sisuliselt võrdsed. Statistikast näpuga rida ajades võib öelda, et Raplale said saatuslikuks 7 mööda visatud vabaviset (21st).

Kalev/Cramol on põhiturniiril pidada veel viis mängu, neist kaks TÜ/Rockiga.