Pisike samm taas play-offi suunas astutud31-03-2015

veidekas_viskel

Avapoolajal näidati mõlema meeskonna poolt erakordselt resultatiivset mängu, mille võitis kodumeeskond 53 : 46 Tsmoki-Minski. Teisel poolajal suudeti mõlemalt poolt näidata oluliselt paremat kaitsetööd ning nii mängu lõpuks märgiti skooriks 93 : 84. Mängu „ilmestas“ vastaste peatreeneri kaks tehnilist viga mis tähendas riietusruumi liikumist. Kalevlaste resultatiivsemad olid täna Rain Veideman 21, Oleksi Petšerov 18 ja Keith Benson 17 punktiga. Järjekordse kaksikduubli vormistas Scott Machado, kes kogus 13 punkti ja 12 resultatiivset söötu. Neli kaugviset tabanud Gregor Arbet lisas 12 silma. Külaliste parim oli Branko Mirkovic 23 punktiga.

Järgmised kaks üliolulist kohtumist on Kalev/Cramol ees juba järgmise 9 päeva jooksul. Laupäeval kell 17 kohtutakse võõrsil Riia VEFiga, mida on võimalik jälgida Tallinna TV vahendusel. 9.aprillil kohtutakse aga Minskis sama meeskonnaga kellest suudeti täna jagu saada. Taas aitab Tallinna TV.

Vastaste peatreener sõnas pärast mängu, et kuna vastased teenisid kogunisti 35 vabaviset, võrreldes tema meeskonna 11 vabaviskega, siis on keeruline võita. „Kalevlased mängisid palju korvi alla ja see tõi neile edu,“ sõnas pahane peatreener.

Alar Varrak arvas pärast mängu, et kaitse poolega ei saa täna kuidagi rahule jääda. „Järgmine trenn on meil neljapäeval ning siis peame kõvasti tähelepanu kaitse agressiivsusele pöörama, et me laupäeval omaks šanssi võita,“ lisas peatreener.

Pressikonverents pärast mängu

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.