Pikk play-offide võiduseeria sai lõpu16-05-2015

finaal2

Koduse liiga finaalseeria sai jätku täna Tartus. Teise mängu kehva teine veerandaeg sai täna tiitlikaitsjale saatuslikuks. Võiks öelda, et hea rütm kadus esimese veerandi järel, kus kodumeeskond venitas veerandaegade vaheaja tseremoonia tõttu tavapärase kahe minuti asemel oluliselt pikemaks. Teine veerand kodumeeskonnale 20 : 6 võit ning mängu lõpptulemuseks märgiti 68 : 61 numbritega võit Tartu meeskonnale.

Keith Benson kogus 17 punkti ja 10 lauapalli. Scott Machado lisas samuti 17 punkti ja 13 lauapalli, kuid tegi ka 7 pallikaotust. Kalevlased olid eriti hädas kaugvisetega. Esimene neist tabas alles kolmanda veerandja lõpuminutitel. Teist mängu järjest kaotati ka lauavõitlus. Tartu parim oli Tanel Kurbas 21 punktiga.

Alar Varrak sõnas mängujärgsel pressikonverentsil, et ilmselt oli see teise poolaasta kõige halvem mäng Kalev/Cramo poolt. „Me tegime väga palju valesid otsuseid, nii mängijate endi poolt kui ka ilmselt treenerite pingil. Lootsin lõpuks mängijatele, kes on enamus mängudes meil kastanid tulest välja toonud, kuid täna see võib-olla lõpuni ei õigustanud. Paaril hetkel, kui olime juba mängu üle kontrolli saamas, sekkus paraku ka õigusmõistjate huvitavad otsused mängukäiku,“ lisas peatreener.

Gregor Arbet lisas, et mängijate poolt kindlasti polnud mõttes, et see seeria peab ka 4 : 0 lõppema nagu eelmistel aastatel. „Meie eesmärk on neli võitu ja ma usun pärast tänast kohutavat esitust, et me oleme siiski võimelised selles seerias neli võitu kätte saama,“ märkis meeskonna kapten.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.