Pikale veninud tööpäeva kiuste soliidne võit12-11-2014

freimanis_v2ike

BC Kalev/Cramo jätkab Balti liigas pärast viienda vooru puhaste paberitega. Täna alistati kodusaalis lisaajale läinud mängus Pieno Zvaigzdes 96 : 84 (normaalaeg 81 : 81). Pasvalyse meeskonnale oli see esimeseks kaotuseks.
Lisaaja põhjuseid tuleb otsida kehvast teisest veerandajast, mis kaotati 6 : 24. Kuidagi ei suudetud lahti arutada vastaste maa-ala kaitset sel veerandajal.
Kalevlaste parim oli Rolandas Freimanis, kes kogus kaksikduubli väärilised 21 punkti ja 15 lauapalli. Armands Škele lisas 16, Scott Machado 15 ja Erik Keedus ning Mindaugas Kupšas mõlemad 14 silma. Kehva viskeõnne trotsinud Gregor Arbet kogus lõpuks 10 punkti. Külaliste resultatiivseim oli Alexander Oriakhi 14 punktiga.
Alar Varrak: „Ühtaspuha mis liigaga tegemist, kui lased korraks vastasel hoo üles saada, siis on kõiki raske võita. Seetõttu mängueelne plaan kasutada kõiki maksimaalselt 15-20 minutit läks vett vedama, kuna seda võitu oli siiski vaja. Lõpuks tuleb öelda, et tublid mehed, kes suutsid kaotusseisu võiduks pöörata.“