Pidime tunnistama VTB Ühisliiga meie alagrupi liidri paremust!20-01-2013

2013.01.16_1442

BC Kalev/Cramo võitude seeria sai täna läbi, sest pidime tunnistama VTB Ühisliiga meie alagrupi liidri Peterbuti Spartaki paremust 80:59. Spartakil oli enne mängu A-alagrupi esimesena 8 võitu ja 2 kaotust, samas meil vastu panna 3 võitu ja 8 kaotust. Ka oktoobris Saku Suurhallis toimunud esimesel mängul pidime vastu võtma kaotuse seisuga 53:71.

Tänasele mängule Peterbutis läks Cramo mängima ilma Rait Keerlese, Keith McLeodi ja Gary Wilkinsonita, mis kindlasti mõjutas ka meeskonna tulemust! Olen kindel, et meeskond tunneb puudust ka Gregor Arbetist, kes täna tegi hoopis tubli etteaste oma uue klubi heaks. Lisaks kõigele vigastas täna 28. aastaseks saanud Tanel Sokk mängus parema jala hüppeliigest. Täpsema ülevaate vigastuse raskusest lubas meeskonna füsioterapeut Priit Lehismets anda siis, kui ollakse tagasi kodus.

BC Kalev/Cramo jäi kohe esimesest veerandist kaotusseisu, kuid Bamba, Abbott ja Škele suutsid meid vee peal hoida ning veerand lõppes seisuga 17:23 Spartakile.
Teist veerandit alustasime väikse spurdiga ning peale Škele ja Dorbeku tabavaid viskeid olime Spartakist vaid punkti kaugusel 22:23. Suutsime pea terve veerandi rinda pista Spartaki jõulise mänguga ja mõnepunktilisena kaotust hoida. Kuid jaks sai viimastel minutitel otsa ning poolajale mindi juba 33:42 kaotusseisus.
Kolmandal veerandil Cramo püüdis, mis püüdis aga kaotusseis kasvas vaikselt ning tugevam oli võtmas võitu. Veerandi lõpuks oli vahe juba 2o punkti 47:67. Hea oli näha, et vigastusest taastunud Frank Elegar oli tagasi ning 8 punkti ja 6 lauapalli oli ka juba kirja saanud selleks hetkeks.
Ka viimane veerand mängu midagi uut ei toonud, pigem oli Spartakile see mängu vormistamise küsimus. Kaotusseis ei suureneneud ega vähenenud märgatavalt ja lõppvileks olid tablool numbrid 59:80 meie kahjuks.

BC Kalev/Cramol olid paremad Bamba Fall 15 punkti ja 7 lauapalliga, Frank Elegar 12 punkti ja samuti 7 lauapalliga, Gert Dorbek 7 ja Tanel Sokk 6 punktiga.
Spartaki resultatiivsemad olid Zack Wright 14 punkti ja Loukas Mavrokefalidis 13 punktiga.

Nüüd on BC Kalev/Cramol VTB Ühisliiga tabelis kirjas 3 võitu ja 9 kaotust, millega hoiame hetkel kaheksandat koha. Meie tänane vastane Spartak on võitnud üheksa kohtumist ja saanud kaks kaotust ning jätkavad liidritena.

Meie järgmine mäng on juba järgmisel kolmapäeval, 23.01.2013, kell 19:00 Saku Suurhallis. Siis võõrustame Balti liiga mängus Jelgava meeskonda.

TULE OMADELE KAASA ELAMA!

Rene Riismaa (Renxx)
Klubi promootor / Pressiesindaja
BC Kalev/Cramo
renxx@bckalev.ee

1. Kf5igepealt he4sti palju f5nne, armastust, elurf5f5mu, tevirst ja kordaminekuid – erilisel pe4eval sfcndinule :)Ootan samuti pf5nevusega Prantsusmaa tripi muljeid. Alles e4sja lugenud le4bi Sinu poolt kirjutatud ve4ga vahva raamatu, tekkis seda postitust lugedes mullegi see tuttav tunne, et hommikused kanatiivad….nali naljaks, aga see tunne oli nii ehe, justkui ma oleks ise seal olnud ja neid sf6f6nud :D Mis mulle Su raamatu puhul just eriti meeldiski, et tekkisid kujutluspildid. Mina hindan head raamatut just selle je4rgi, kas mul need tekivad. Proovin kindlasti fcks pe4ev neid kanakesi teha. Aga…fctle nfcfcd ullikesele, kust ja millist kalakastet ma peaks otsima siin kodumaa pinnal? Mitmes retseptis jookseb see kaste le4bi, aga kui ikka ei tea, siis ei tea ja tuleb kfcsida. Saan kah teadlikumaks :)TervitadesIngrid