Olmre ja Jurno aitasid esiliiga võistkonna võiduni04-11-2015

olmre_vigastuse_saamise_p2eval

BC Kalev/Cramo noormängijad, kes FIBA Europe Cupile kaasa ei sõitnud osalesid täna duubelvõistkonna rivistuses esiliiga mängus ning aitasid BC Kalev II võistkonnal alistada igipõlise rivaali Tartu Rocki duubelvõistkonna 85:78. Hooaja esimese kohtumise kaotuse järel, magusa revansi saavutanud Marko Parkoneni hoolealused näitasid südikat ning võistkondliku mängu jagades 19 resultatiivset söötu ning tabades kolmepunktiviskeid 42%liselt (8/19).

Sten Olmre, kella jaoks see oli esimene esiliiga mäng see hooaeg, kogus üleplatsimehena 23 punkti, rabas 7 lauapalli ning jagas 6 resultatiivset söötu. Teda toetasid pikaaaegne esiliiga liider Raiko Orumaa 21 punkti ning 8 lauapalliga, Silver Jurno 19 punktiga ning Fredi Raba 8 punkti, 5 lauapalli ning 4 resultatiivse sööduga.

TÜ/Rock II parimateks olid meeste võistkonnaga treeniv ning mängiv Saimon Sutt 17 punkti ja 6 lauapalliga, Karl-Eduard Möldre 15 punkti ja 6 lauapalliga ning U16 koondisega suvel B-divisjoni võitjaks tulnud Robin Kivi 12 punktiga.

BC Kalev II jätkab võitlust B-alagrupis, kus 2 võidu ning 5 kaotusega hoitakse eelviimast ehk kuuendat kohta. Kuid hooaeg on veel pikk ning suvel uuenduskuuri ning korvpallikooli U18 ja U16 võistkonna mängijatega täiendatud võistkond jätkab võitlust ning kogemuste hankimist.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.