Õhtul vastaseks MZT Skopje06-11-2013

20131106_110041

Täna õhtul seisab Kalev/Cramol ees neljas EuroCupi lahing. Võõrsil kohtutakse MZT Skopje Aerodrom meeskonnaga, kes on valitsev Makedoonia meister.

EuroCup sarjas on alustanud Skopje klubi kolme kaotusega. Võõrsil jäädi alustuseks 9 punktiga alla Riia VEFile. Seejärel kodus kaotati pingelises heitluses kodus Maccabi Haifale 3 punktiga ning viimati häviti võõrsil suurelt Banvitile. Aadria liigat on alustatud 2 võidu ja 4 kaotusega. Võidetu seas on näiteks Union Olimpia meeskond ning hiljuti kaotati Partizanile kodus vaid 1 punktiga. Seega tundub, et makedoonlased on eriti ohtlikud kodusaalis.

Skoori eest on seni põhiliselt hoolitsenud vastasvõistkonnal Makedoonia koondislane Gjorki Cekovski, kelle keskmine EuroCup sarjas on olnud 12,7 punkti. Serblane Stefan Sinovec on keskmiselt visanud 10 punkti ja veel üks Makedoonia koondislane, vanameister Todor Gecevski on panustanud keskmiselt 9,7 silma.

Kalev/Cramo peatreener Alar Varraku sõnul on kõik mehed raskeks heitluseks valmis. „Loodetavasti tuleb huvitav ja põnev mäng ning loodame, et pikema kõrre tõmbame seekord meie ning saame silma pähe. Kerge see olema loomulikult ei saa, kuna Makedoonia kuumaverelise publiku ees suudab kodumeeskond kindlasti ekstra head mängu näidata.“

Mängust teeb ülekande ka kohalik televisioonikanal.

Sõprussidemeid õnnestus luua hotellis Albaaniaga. Samas hotellis kalevlastega peatub nimelt Albaania peaminister Edi Rama, kes nooruses on kuulunud ka Albaania koondisse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.