Nymburk osutus paremaks05-01-2014

rancik_vs_moldoveanu

Kalev/Cramo alustas uut aastanumbrit VTB Ühisliigas kaotusega Nymburki vastu numbritega 81:97. Meeskonna parimad olid Rain Veideman 25 ja Frank Elegar 18 punktiga. Mängulõppu tumestas ka Ty Abboti hüppeliigese vigastus. Kalev/Cramo jätkab ühisliigat 2 võidu ja 7 kaotusega. Järgmine mäng peetakse nädala pärast taas võõrsil, kui vastaseks on Nižni Novgorod.

Alar Varrak: „Suurepärane mäng paraku vastaste poolelt Mahalbasicilt, kelle vastu me ei leidnud mingit rohtu. Ükski me kolmest eesliini mängijast ei saanud hakkama temaga täna. Ei saanud väga aidata ka tema pealt kuna nad tabasid kolmeseid ilma selletagi liiga hästi. Olime väga hästi valmis Ranciku neutraliseerimiseks ja saime sellega ka hakkama. Valmistusime ka Simmonsi vastu, kuid viimasel hetkel selgus, et ta siiski ei mängi. Palju paha tegi paraku ka Dylan Page, kes esimene mäng me vastu ei mänginud. Eks see näitab nende pingi sügavust ka, kui iga mäng võib erinevad mehed kerkida võistkonna liidriteks.

Eks me mängu algus tegime liialt pallikaotusi, et võõrsil mängus püsida. Kas jättis jälje jõusaalitsükkel või pikk mängupaus – ma kindel pole. Ilmselgelt me ei teinud kokkuvõttes head mängu. Paraku ei suutnud meid sugugi aidata ka uus täiendus Curtis Millage. Ilmselgelt ta ei ole hetkel mänguliselt vormis. Ta on küll tark mängumees ja ei tee rumalaid pallikaotusi, kuid kui vormi pole siis üleöö seda ei tule ka.“

  1. Kutsuge psühholoog,mingi muu tark,minupärast kas või see nõid, kes Venemaal nüüd laineid lõi aga Bamba tuleb mängima saada!Elegar üksi ei jaksa.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.