Muudatustest meeskonnas peale tänast juhtkonna koosolekut06-10-2012

2012.10.01_skele

Täna, 01.10.2012, toimus BC Kalev/Cramo juhtkonna koosolek, kus paljude teiste küsmuste seas oli teemaks ka välismängijad.

Hooaja eel peetud kohtumised ei ole BC Kalev/Cramo jaoks olnud väga edukad, võidetud on kaks ja kaotatud neli mängu. Samas on aga olnud hea võimalus peatreeneril Aivar Kuusmaal testida välismängijaid ning saada aru, kas nende jätkamine meeskonnas on õigustatud või mitte. Tänasel koosolekul langetas juhatus otsuse, kus Derek Glasseri lepingut, mille katseaeg lõppes 30.09.2012, ei pikendatud ja meest ootab ees kodutee.

Samuti oli üheks koosoleku teemaks Armands Skele jätkamine BC Kalev/Cramo ridades. BC Kalev/Cramo eelmise hooaja üks säravamaid mängijaid Armands Ðíçle haigestus juuli alguses kolmandat korda meningiiti aga hetkel on juba haiglast saanud koju saanud ning jõudsalt paranemas. Juhtkond kohtus Ðkele agendiga ning üheskoos otsustati, et kui Ðkele haigusest paraneb ja arstid lubavad mehel mänguplatsile naasta, siis ühineb Skele taas meeskonna treeningutega.
BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond peab algaval hooajal enamus kodumänge Saku suurhallis, sest kokkulepe halli omanikega on saavutatud ja mängude üldnumber samuti paika pandud. Ehk siis kõik VTB Ühisliiga kodumängud, Balti liiga kodumängud ja koduse liiga suuremad duellid saavad kindlasti toimuma Saku Suurhallis.

Ootame palju publikut ja BC Kalev/Cramo fänne kaasa elama oma meeskonna mängudele.

Kommenteerimine keelatud.