Moskva CSKA homme Tallinnas!18-02-2015

teodosic_palliga_hrjapa

Juba homme kell 18.30 visatakse Tondiraba Jäähallis pall mängu kohtumises, kus BC Kalev/Cramo vastaseks on hiidklubi Moskva CSKA. Hetkel võib Moskva suurimat klubi pidada vaieldamatut Euroopa nr. 1 klubiks. Euroliigas ollakse käesoleval aastal kaotatud vaid ühel korral! VTB Ühisliigas on kaotusi sisse lipsanud tõsi nüüdseks juba kolm. Seega mine tea, äkki homme tekib CSKA mootorisse ka neljas tõrge.
CSKA klubi ajalugu on hirmuäratav. Viimasest 12 hooajast on jõutud Euroliigas kogunisti 11 korda ka nelja parema hulka. Tiitleid on kappi kogunenud Euroliigast 6. Võidetud on ka kõik VTB Ühisliiga hooajad. Tuntumates mängijatest kuulub hetkel CSKA rivistusse serblane Milos Teodosic, kes 2010. aastal valitud ka parimaks Euroopa korvpalluriks, prantslane Nando de Colo, NBA karastusega Sonny Weems, võimsa hüppega Kyle Hines ning venelased Alexander Kaun ja Viktor Hrjapa. Juhib kogu seda kooslust kogenud kreeklane Dimitrios Itoudis.
Piletite eelmüük on olnud vägagi aktiivne ning kel veel pole piletit soovitame kiirustada, häid kohti jääb üha vähemaks. Pileteid saab Piletilevist.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.