Magus lisaajavõit põhjanaabrite üle08-03-2015

veidekas_sommide_vastu

VTB Ühisliigas peeti täna Saku Suurhallis maha korralik derby mäng, kus BC Kalev/Cramo alistas lisaajal Loimaa Bisonsi 85 : 79.

Kalevlaste resultatiivseimaks kerkisid täna uued mehed. Oleksi Petšerovi arvele jäi 21 punkti ja 9 lauapalli ning Keith Bensoni kontosse 20 punkti ja 13 lauapalli. Rain Veideman lisas 13 punkti ja Scott Machado kontosse kogunes 12 silma ja 11 resultatiivset söötu. Külaliste poolel tegi suurimat pahandust Travis Nelson, kes kogus 21 punkti.

Alar Varrak sõnas pärast mängu, et loomulikult on hea meel võidu üle aga Bisons mängis väga vingelt ja kergelt see võit ei tulnud. „Nad on tõesti viimased mängud hästi mänginud ja näitasid ka täna, et kerge kellelgi nendega pole. Meil paraku uute meeste tõttu on rollid parajalt segamini aga mis siin salata, tuli korvi alla täna mängida ja lõpuks see tõi ka edu. Pigem ei saa rahul olla kaitse poolega aga meil on nüüd nädal aega seda poolt ka paremaks saada,“ lisas Varrak.

Vastaste peatreener Greg Gibson ütles tänase mängu kohta, et see oli tõeliselt hea ja huvitav mäng. „Ma tahan õnnitleda Kalevi hea mängu eest ja anda au enda meestele kõva võitluse eest. Me alustasime jube halvasti mängu, kuid meil õnnestus mängu tagasi tulla,“ sõnas Gibson.

Alar Varrak ja Rain Veideman pressikonverentsil.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.