Maa-ala murdmisega hätta jäänud kalevlased said tabelisse kaotuse28-12-2014

enne_samara_m2ngu

VTB Ühisliigas kohtus BC Kalev/Cramo täna kodusaalis Saratovi Avtodoriga. Enamuse mängust maa-alas istunud vastasmeeskonnale tõi see edu ning tabelisse kirjutati Kalev/Cramole 77 : 91 kaotus. Kalevlaste resultatiivseim oli Rolands Freimanis 24 punktiga. E.J. Singler toetas 18 ja Gregor Arbet 14 punktiga. Vastaste poolel kogus kogunisti kuus mängijat kahekohalise arvu punkte. Courtney Fortson kogus parimana 18 punkti ja andis 10 resultatiivset söötu. Kalevi poolel ei teinud kaasa haiguse tõttu Armands Škele. 36st kaugviskest tabati paraku vaid 11. Väikest lohutust pakub maha võetud 32 ründelauapalli, mis tähistab võimsalt uut VTB Ühisliiga rekordit.
5 võidu ja 7 kaotusega läheb Kalev/Cramo aastavahetusele vastu üheksandal kohal. Sama palju võite, kuid üks kaotus vähem on viimasel play-off ehk kaheksandal kohal oleval Astanal.
Alar Varrak: „Mängu esimene poolaeg kontrollisime pallikaotusi ja püsisime seetõttu ilusti mängus. Paraku teine poolaeg tegime mitmeid pallikaotusi ning nendega jooksma hakates jäime selgelt alla. Armands Škelest tundsime täna kindlasti puudust, kes olnuks hea lisakäik maa-ala murdmiseks.“ Pikem kommentaar
Vastaste peatreener Sergei Mokini sõnul kasutasid nad ilusti ära kalevlaste nõrkused ning seetõttu oli võit tema jaoks oodatud tulemus.