Lõunanaabrite napp paremus23-10-2013

bamba_ja_pall

BC Kalev/Cramo tegi avalöögi kodusaalis EuroCup sarjas ning paraku tuli taas nappi allajäämist tunnistada. Riia VEFile kaotus tuli vastu võtta lõpuminutitega ning numbriteks märgiti 62 : 67. Tallinna esindusklubi parimaks oli Bamba Fall 16 punkti ja 8 lauapalliga. Devin Gibson lisas 12 ja Frank Elegar 10 punkti. Lätlaste pool tegi suurimat pahandust „vana tuttav“ Kristaps Janicenoks 14 punktiga, kes nõelas väga valusal hetkel ka otsustava kaugviskega. Vanameister Kenan Bajramovic kogus kaksikduubli 11 punkti ja 10 lauapalliga.

Alar Varrak tõdes kurbusega: „Kahju, et mängulõpp käest ära, kuna väga võidetav mäng oli.“ Palju puudust tuntakse tema sõnul ka Rain Veidemanist, kes loodetavasti naaseb pühapäeval. Kaotuse peapõhjusena tõi ta aga visketabavust. „Me saime täiesti normaalsed viskekohad välja mängitud aga kui ise ära ei pane…,“ jättis peatreener lause lõpetamata. „Ega VEF pole mingi pühapäeva hommikune pannkook, keda on kerge ära võtta,“ lõpetas Alar Varrak mõtte.

Frank Elegari arvas pärast mängu: „Lõpus teised panid sisse, meie kahjuks ei. Kuue punktiline eduseis, sealt oleksime võinud võita, aga nagu ütlesin, otsustaval hetkel ei saanud meie sisse. Kaitse läheb meil mäng mängult paremaks, ma tahaksin öelda, et me oleme great defensive team – aga meil on vaja mängida sellist kaitset 40 minutit. Paraku meie visketabavus on kehv, võrreldes meie vastastega, kes on kõrgetasemeline meeskond.

Võistkonnal on raske, kui ise ära ei pane, tekib frustratsioon, jne. Samas me võitleme kindlasti edasi.“

Vastaste peatreener oli silmnähtavalt rahul võiduga, kuid lisas: „Meil oli täna veidi rohkem õnne lõpus. Me suutsime tabada kaks tähtsat kaugviset ja see tõi meile võidu.“ Uurides Ramunas Butautaselt, mis on nende eesmärgid selles sarjas vastas leedukas: „Me võtame ühe mängu korraga ja loomulikult püüame võita igat mängu. Peamine eesmärk on pääseda järgmisse ringi.“

Teistes alagrupi mängudes alistas Kaasani Uniks eile Bandirma 72 : 71. MZT Skopje jäi kodus alla Maccabi Haifale 83 : 86. Kalev/Cramo järgmine vastane EuroCup sarjas järgmisel teisipäeval on kodusaalis Kaasani Uniks. Vahepeal tuleb VTB Ühisliigas mõõtu võtta Donetski satsilt. Mäng Saku Suurhallis algab pühapäeval kell 17.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.