Lõpuväsimus jättis võidu tugevamale16-11-2014

freimanis_sootmas

Enamuse mängu Peterburi Zeniti vastu juhtinud BC Kalev/Cramo väsis viimasel veerandajal ning seetõttu tuli favoriidi vastu võtta võõrsil kaotus 69 : 79. Kalevlaste resultatiivseim oli Rolands Freimanis 22 punktiga. Frank Elegar lisas 15 punkti ja 16 lauapalli. Armands Škele kogus 12 punkti, 8 lauapalli ja 5 resultatiivset söötu, kuid patustas ka tehnilise veaga mängu otsustavatel hetkedel. Scott Machado arvele jäi 12 punkti ja 7 resultatiivset söötu.
Vastaste parim oli enamus mängu varjus püsinud Walter Hodge 19 punktiga, kes sattus hoogu alles mängu lõpus, kui viie veaga langes pingile teda edukalt ohjanud Gregor Arbet.
Alar Varrak: „Mängisime küll hästi enamus mängu aga kui lõpp ära vajub, siis head maitset suhu ei jää. Midagi pole teha, lõpus me enam ei jõudnud mõistlikele lahendustele tagamängijate väsimuse tõttu. Tunneme ilmselgelt Rain Veidemanist hetkel puudust. Machado ja Škele ei jõua lihtsalt kõik 40 minutit kahekesi olukordi tekitada. Škele kõigele lisaks on juba viiendat päeva ka haige ja mängis juba kolmapäeval palavikuga, mis siiani püsib. Ohumärgid olid juba tegelikult üleval Bisonsi mängus, mille suutsime veel toore jõuga ära võtta aga hetkel jah ilmselgelt üks teravuse tegija on meil puudu olnud viimastes mängudes.“