Lõpu põnevaks ajanud Kalev/Cramo jäi Azovmašile napilt alla02-12-2012

_1D_5042

BC Kalev/Cramo kaotas VTB Ühisliigas Ukraina klubile Mariumpoli Azovmašile võõrsil 71:74.

Avaveerandaja suurelt 16:27 kaotanud kalevlased vähendasid poolajaks kaotusseisu vaid kuuele punktile ning alustasid viimast veerandaega kaheksapunktilisekst kaotusseisust.

Viimaseks minutiks jõudis Kalev aga seisuni 71:73, misjärel tegi Tanel Sokk vastasele vea, kes ühe vabaviske veel möödagi viskas, kuid oma rünnakul kaotas palli ning lasi vastastel veel pealt panna.

Kalevi edukaim oli Rait Keerles 13 punktiga, Frank Elegar viskas 10, Gregor Arbet 9 punkti, Bamba Fall kogus 7 punkti ja 11 lauapalli ning andis 7 blokki. Üleplatsimees oli 21 punktiga Miroslav Radulijca.

Kalev/Cramo jätkab A-alagrupis viimasel kohal, olles kaheksast mängust võitnud vaid ühe.

delfi.ee

1. wilkinson ei oleks pidand mängu tulema ta ei teinud kalevi jaoks mitte midagi head wilkinson on mõttetu mees