Kuuekesi mänginud Kalev/Cramo kohtas Jõhvis sitket vastupanu12-10-2013

varrak_myyrsepp_k2ed_kokku

Alexela Korvpalli Meistriliigas sai BC Kalev/Cramo eilse valusa kaotuse järel lohutusvõidu Ida-Virumaa au ja uhkuse KK Hito üle, kui Jõhvi spordihallis võideti 86:69 (39:33). Kal…evlaste vägesid juhtis Ty Abbott, kes kogus 21 punkti, neist koguni 14 viimasel mänguveerandil, mille Kalev võitis 26:15. Kristjan Kitsing lisas 20 punkti, Toomas Raadik 14 punkti ja 12 lauapalli. Hito poolel säras Jalmar-Joosep Saar 17 punktiga.  Kalevlased mängisid täna vaid kuue mehega – puhkepäeva said nii Armands Škele, Bamba Fall, Frank Elegar, Vlad Moldoveanu kui ka Tanel Sokk.
Kui Kalev/Cramo juba mängu kolmandal minutil 13:2 ette rebis, ei ennustanud miski, et mäng võiks veel tasavägiseks kujuneda. Ometi oli veel neljanda veerandaja alguses Hito kaotusseis vaid 4 punkti (56:60). Ent kohe sai Hito korvialune jõud Jeff Harper rünnakul oma viienda vea ning valitsev meister tegi Abbotti vedamisel kiire 15:5 spurdi ja võitis kindlalt.
Kalev/Cramo järgmine mäng Eesti meistrivõistlustel toimub 9.novembril ei kuskil mujal kui Tartus.