Külas on Euroopa parim klubi!21-11-2016

kalevcska

BC Kalev/Cramo võõrustab täna õhtul Saku Suurhallis valitsevat Euroliiga meistrit ja VTB-Ühisliiga hegemooni Moskva CSKAd.
 
Vähe sellest, et avaneb võimalus näha oma silmaga Euroopa parimat korvpalliklubi, on poolehoidjad teretulnud hüüdma õnnesoove täna 24-aastaseks saavale Mark Tollefsenile, aga mis võib-olla veelgi põnevam – osalema suurepärases loteriis, mille võitja sõidab kevadel Istanbuli, kaasa elama Euroliiga finaalturniirile (auhinna on välja pannud reisibüroo Karol)!
 
Tänane mäng saab olema Kalev/Cramo ja CSKA vaheline seitsmes mõõduvõtt viimase seitsme aasta jooksul. Pole midagi parata, kui et tuleb tunnistada – seni on CSKA saanud kuus ülekaalukat võitu, millest kõige napim 21-punktiline.
 
CSKA on novembris pidanud juba kuus matši, millest võitnud viis – eelmisel kolmapäeval saadi üllatuskaotus Darüssafakalt, lisaks on seljataga väga pingeliseks osutunud mängud Reali ja Žalgirisega. Et klubi liider Nando De Colo on jalavigastuse tõttu audis ja “armeelastel” võib raskest mängugraafikust tulenevalt tekkida kiusatus Kalevit pisut alahinnata, annab meile kahtlemata teatud võimaluse. Ja kujutage ette – kui peakski juhtuma spordiime, millest räägitaks veel aastaid, aga teie olete sel hetkel kodus, pubis, trennis või kes teab kus, aga mitte Saku Suurhallis… Mis tunne oleks???!!!
 
Hiilgavas vormis prantslase puudumine ei tähenda, et publikul kuulsused nägemata jääks. Varemgi Tallinnas kaotusekibedust tundma pidanud Miloš Teodosic viskas reedel Žalgirise vastu 25 punkti, ka Cory Higgins, Aaron Jackson ja Kyle Hines on mehed, keda Euroliiga-huvilised hästi teavad, rääkimata Venemaa koondise endistest, praegustest või tulevastest liidritest nagu Viktor Hrjapa, Andrei Vorontsevitš, Vitali Fridzon, Nikita Kurbanov ja Dmitri Kulagin.
 
Mäng algab kell 18:30. Kõik on kohal.
 

Kommenteerimine keelatud.