Kole lõpp põnevale etendusele08-11-2014

elegari_donk_astana

Täna Kalevi spordihalli kogunenud publik sai nautida põnevust täisraha eest. Paraku lõpusekundite eksimus andis Astanale võidu 65 : 63. Kalevlaste parim oli Frank Elegar 15 punkti ja 16 lauapalliga! Rolands Freimanis viskas 14 punkti. Scott Machado arvele jäi 12 silma ja 8 resultatiivset söötu. Külaliste parim oli sisuliselt 40 minutit rabanud Jerry Johnson 13 punktiga.
Vastaste peatreener Alexandar Trifunovic sõnas pärast mängu, et võit tuli küll raskelt aga teenitult. „Mängisime hea mängu alguse ja ka lõpp kuulus meile. Vahepeal me veidi takerdusime, mis andis Kalevile võimaluse järgi tulla,“ lisas Astana loots.
Alar Varrak oli pärast mängu murtud mees. „Keeruline on pärast sellist kaotust loomulikult. Mängisime täna igati korraliku mängu aga õnn täna meid paraku mitmetes olukordades ei soosinud.“ Pikem kommentaar
Kaua pole aega kaotust põdeda, kuna juba kolmapäeval kohtutakse Balti liiga raames Pieno zvaigzdes meeskonnaga. Mäng, mis suure tõenäosusega alagrupi võitjat võib otsustada algab Tondiraba Jäähallis kell 18.30.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.