Kohutav viimane veerand tõi kaotuse22-02-2015

IMG_0542

Kolm veerandit punkt-punkti heitluses kulgenud mängus toimus ootamatu pööre neljanda veerandaja alguses, mil kodumeeskond Astana tegi spurdi, millest Kalev/Cramo lõplikult ei toibunudki ning nii tuli vastu võtta kaotus numbritega 72 : 93. Viimane veerandaeg visati mööda seejuures kõik 10 kaugviset ja kaotati kogunisti 8: 27.
Võitjate parimana viskas Jerry Johnson 30 punkti, 16 lisas Rašid Mahalbasic ja 15 Pat Calathes. Kalevi resultatiivseimad olid täna Rain Veideman 18 ja Gregor Arbet 17 punktiga.
Alar Varrak sõnas pärast mängu, et peamiseks probleemiks oli täna, et Jerry Johnsoniga ei saadud kuidagi hakkama. „Kui üks mängija viskab kõrge tabavusprotsendiga 30 punkti ja annab 9 resultatiivset söötu, siis on keeruline võita. Meil oli kaks head võimalust kolmandal veerandajal eest ära saada, kuid mõlemal korral paraku tegime pahasid otsuseid ning andsime käest ära initsiatiivi, mis kokkuvõttes saigi meile saatuslikuks,“ lisa Varrak. Kalev/Cramo jätkab play-off koha eest võitlust juba järgmisel laupäeval, kui kell 13 kohtutakse Audentese Spordihallis Peterburi Zeniti meeskonnaga.