Karikasarjas kindlalt poolfinaali07-10-2014

EJ_Singler_viskel

BC Kalev/Cramo pidas täna karikasarja veerandfinaalkohtumise Pärnus, kus vastamisi mindi kohaliku KK Pärnu meeskonnaga. Tasavägist mängu jätkus esimeseks 17 minutiks, seejärel tegi pealinna meeskond kiire vahespurdi ning purjetas lõpuks mängu turvaliselt tulemusega 96 : 63 võidusadamasse.
Kalevlaste parim oli täna E.J. Singler, kes kogus 17 punkti (4 tabavat kaugviset) ja 8 lauapalli. Rain Veideman ja Kristjan Kitsing lisasid mõlemad 13 punkti ning neist viimasena mainitud sai kaksikduublit tähistava numbri jaoks kirja ka 13 lauapalli. Mindaugas Kupšase arvele jäi 11silma ning Martin Dorbekul märgiti nii punktide kui resultatiivsete söötude arvuks 9.
Pärnakate parim oli 14 punktiga Janis Vahter. Kalev/Cramo võitis lauavõitluse 42 : 23.
Alar Varrak: „Algus oli meie mäng veidi rabe aga kui me jooksma saime, siis läks lihtsamalt. Täna ma ei kasutanud kolme meest (Machado, Arbet ja Elegar), kes mängisid palju laupäeval ja keda kindlasti ootab ees kaks rasket mängu Venemaal juba järgmistel päevadel.“
Juba homme alustab Kalev/Cramo kuuepäevalist Venemaa turneed, kus vastu tuleb astuda kahele Venemaa tippsatsile. Neljapäeval kohtutakse Kranodaris Kuban-Lokomotiv võistkonnaga ning pühapäeval värske Euroliiga debütandi Nižni Novgorodiga.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.