Kalev/Cramot ootab Bulgaarias raske heitlus04-11-2015

viienda_finaali_timeout

Täna õhtul mängib BC Kalev/Cramo FIBA Europe Cupi alagrupiturniiri teises voorus Sofia Lukoil Academicuga. Tegemist on Bulgaaria korvpalli kauaaegse valitsejaga, kes tänavu kevadel pärast aastast vahet taas meistriks tuli ja tänavusekski hooajaks vägeva meeskonna kokku saanud.

Mullu sügisel mängis Lukoiliga eurosarjas ka Tartu Rock ja mäletatavasti suutis Eesti klubi vastasest nii kodus kui võõrsil jagu saada. Siiski tundub, et Lukoili praegune koosseis on mõnevõrra nimekam.

Koduses liigas on Lukoil alustanud täisedu ehk nelja võiduga, millest enamik on olnud ülikindlad. Vaid viimatine mäng kevadise finalisti, Botevgradi Balkaniga, osutus tasavägiseks. Eurosarja alustati võõrsil 7-punktilise kaotusega Krasnojarski Jenisseile.

Peatreener Alar Varraku sõnul on kalevlased mänguks valmis, kõik on terved. Vastastest tõstis Varrak esile Saksa ja Türgi liiga karastusega mängujuht Branislav Ratkovicat (30, 192), kes mängus Jenissei vastu andis 11 korvisöötu, teravat tagamängijat Chad Timberlake’i (31, 194), kauaaegset Bulgaaria koondislast Filip Videnovit (35, 196), kes on senises viies mängus tabanud kokku 12 kaugviset ning „number nelja“ kohal tegutsevat horvaati Zeljko Sakicit (27, 204), kes senises viies mängus on panustanud keskmiselt 16,2 punkti ja 7 lauda.

„Edasipääsuks on vaja nelja võitu, hea õnne korral piisab ka kolmest, seega tuleks võõrsil vähemalt üks võit kätte saada,“ sõnas Varrak.
Loodetavasti ongi just täna see päev. Mäng ja ülekanne Delfis algavad kell 20.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.