Kalev/Cramole EuroCupis raske loos05-10-2013

photo

Barcelonas loositi täna Kalev/Cramole EuroCupi vastased ning loosiratas oli halastamatu. Eesti esiklubi paigutati regionaalselt Ida „divisjoni“ ning loosiratas tõi vastaseks Venemaa hiiu Kaasani Unicsi, tugeva Türgi klubi Banvit Bandirma, Läti esiklubi Riia VEFi, Iisraeli esindaja Maccabi Haifa Bazani ja makedoonlaste MZT Skopje Aerodromi.
Venemaa suurklubi Kaasani Unics ilmselt pikemat tutvustamise Eesti korvpallisõprade jaoks ei vaja. Kokku minnakse omavahel ka VTB Ühisliigas ning pärast veidi ebaõnnestunud eelmist hooaega on Kaasani esindusklubi valmis sel aastal püüdma nii EuroCupi kui VTB Ühisliiga võitu. Türgi eelmise hooaja kolmas klubi Banvit Bandirma osales hiljuti ka Euroliiga kvalifikatsioonis, kus jõuti poolfinaali. Läti esindusklubi Riia VEFiga mängis Kalev/Cramo hiljuti kaks kontrollmängu ning paraku kaotas mõlemad. Alagruppi sattus veel Iisraeli meistermeeskond Maccabi Haifa Bazan ja Makedoonia meister MZT Skopje Aerodrom.
Meeskonna peatreeneri sõnul on loos küll raske, kuid pead ei tasu norgu lasta. Kindlasti omatakse Varraku sõnul häid võimalusi vahegruppi jõudmiseks.
Avaring EuroCupil mängitakse 16.oktoobril.

  1. Kas mingi Eesti telekanal ülekannet ka teeb EC mängudest.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.