Kalev/Cramoga liituvad Frank Elegar ja Martin Dorbek04-09-2014

elegar_kaitses

Valitsev Eesti meister jõudis kokkuleppeni eelmisel kahel hooajalgi Kalev/Cramo ridades pallinud Frank Elegariga. Hiljuti isaks saanud keskmängija oli eelmisel aastal VTB Ühisliiga parim lauavõitleja keskmiselt 8,44 lauapalliga mängu kohta. Blokkide kategoorias oli ameeriklane teisel kohal.
Alar Varraku sõnul sai Elegar kolmandaks hooajaks jäetud, kuna teada on tuntud mehega ning mees on väga kõva võitleja hingega. „Meie õnneks oli ta nõus samadel tingimustel jätkama,“ lisas Varrak.
Martin Dorbek on samuti ennemgi Kalev/Cramo ridades pallinud. Viimasel hooajal Raplas laenul olnud tagamängija on Kalev/Cramo noortesüsteemi kasvandik. Eelmisel hooajal olid Dorbeku näitajad koduliigas keskmiselt 8,17 punkti ja 2,53 resultatiivset söötu mängu kohta. Teada tuntud kõva kaitsemehena tuntud Dorbek oli vaheltlõigetes liiga teine, näpsates 2,23 palli mängu kohta. Peatreeneri sõnul on Martin olnud klubi vaateväljas igal aastal aga tema mänguaja huvides on ta viimastel aastatel laenule antud. Nüüd pärast Tanel Sokku lahkumist on aga Martinil suurepärane võimalus teha läbimurde aasta suures korvpallis.
BC Kalev/Cramo peab esimese kontrollmängu järgmise nädala neljapäeval, kui nelja meeskonna vahelise turniiri poolfinaalis kohtutakse Södertälje Kingsi meeskonnaga. Mäng Tondiraba jäähallis algab kell 19. Kaks tundi varem kohtuvad teises poolfinaalis Bisons Loimaa ja Riia Barons.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.