Kalev/Cramoga liitub Scott Machado03-09-2014

NBA: Preseason-Houston Rockets at Dallas Mavericks

BC Kalev/Cramo mänguvormi tõmbab uuel hooajal teiste seas selga Scott Machado. Mängujuht, kel taskus nii Brasiilia kui ka USA pass on mõned mängud NBA tasemelgi pallinud.
24-aastane 185 cm pikkune mängujuht on pärast edukat karjääri Iona ülikoolis suurema osa ajast mänginud NBA farmliigas. Samas tänavu kevadel teenis mees leiba Prantsusmaa kõrgliigaklubis Villeurbanne’i ASVEL. Machado on üks läbi aegade edukamaid sööduandjaid üliõpilasliiga NCAA ajaloos. Oma viimasel üliõpilashooajal olid tema keskmised näitajad 13,6 punkti, 4,9 lauapalli ja 9,9 resultatiivset söötu mängus. Seejuures tabas ta kaugviskeid 40,4, vabaviskeid 81,1 protsendiga.
Uut mängijat on oma silmaga näha juba järgmisel nädalal, kui Kalev/Cramo korraldab kõrgetasemelise turniiri Tondiraba Jäähallis. Neljapäeval algusega kell 19 kohtutakse Rootsi meistri Sodertalje meeskonnaga. Kaks tundi varem kohtuvad omavahel teises poolfinaalis Bisons Loima ja Riia Baronsi meeskonnad. Soome klubi lööb käesoleval aastal kaasa VTB Ühisliigas ning mängis edukalt eelmisel hooajal EuroCup sarjas. Läti endine klubi on aga oma hiilgust taastamas. Treeningutega on liitunud mitmeid nimekaid Läti koondise mängijaid. Reedel, algusega kell 17 mängitakse välja turniiri kolmas koht ja kell 19 selgitakse välja turniiri võitja. Mängudele saab pileteid osta alates reedest, Piletilevi müügipunktidest üle Eesti.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.