Kalev/Cramo võitis kindlalt Tallinna Kalevit29-01-2013

2013.01.29_1990

Ainsas teisipäevaõhtuses G4S Korvpalli Meistriliiga kohtumises võõrustas valitsev Eesti meister Kalev/Cramo teist Tallinna klubi – Tallinna Kalevit. Cramo pani oma paremuse maksma juba esimesel veerandil ning võitis mängu lõpuks 95:62.

Vaid kaheksakesi mänginud Kalev/Cramo oli kohtumiseks hästi valmis. Mehed olid kaitses ja rünnakul kindlad, juhtides esimese veerandi järel 32:12. Teisel veerandajal kasvatasid Alar Varraku hoolealused oma edu veelgi, alustades veerandaega 13:1 vahespurdiga, olles poolajapausile minnes 34-punktilises eduseisus 55:31.

„Vastane oli parem. Nad võitsid lauavõitluse väga suurelt. Kui nii laua kaotad, siis pole mingit võimalust mängu võita. Lisaks nad viskasid hästi kolmepunktiviskeid,“ rääkis Kalle Klandorf.

Teine poolaeg oli skoorimõttes juba tasavägisem, kuid initsiatiiv püsis kindlalt Cramo käes. Tallinna Kalev sai küll oma mängu paremini käima ning ka visked korvi, kuid esimesel poolel jäädud kaotusseisust ei suudetud välja tulla. Kalev/Cramo juhis kolmanda veerandaja järel 79:48 ning võitis mängu 95:62.

Alar Varrak kiitis oma meeste keskendumist: „Hea keskendumine meestelt. Oleme paremaks läinud, kui mingi aeg tagasi olime. Nii vähe, kui meid oli, kõik olid 100% valmis ja tegime väga hea esimese poolaja. Teisel poolajal tuli väike pingelangus ja oli juba rohkem mängunautimine. Tallinna Kalev oli esimese poolaja järel raskes seisus, kuid nad tulid teisele poolajale paremini vastu ning see oli juba võrdne.“

Kalevlaste punktide eest hoolitsesid peamiselt nende võõrleegionärid, kelleks resultatiivsemad olid Tyshawn Abbott ja Gary Wilkinson 22 punktiga. Neid toetas Armands Škele lisas 17 silma. Tallinna Kalevile tõid enim punkte Mario Paiste ja Raido Roos, kes viskasid vastavalt 13 ja 10 silma.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.