Kalev/Cramo värbas ka „varutsentri“14-09-2016

gladness1

Nagu peatreener Alar Varrak esmaspäeval-teisipäeval antud intervjuudes vihjas, oli BC Kalev/Cramo lähedal teisegi tsentri värbamisele. Nüüd on meil hea meel teatada, et meeskonnaga liitub 30-aastane ja 211-sentimeetrine NBA-kogemusega Mickell Gladness. Varraku lootuste kohaselt lisab Gladness korvi alla kogemust ja kindlust eeskätt kaitses. On ju Gladness läinud ajalukku, kui NCAA rekordiomanik ühes mängus pandud blokkide arvestuses – 16 (Shawn Bradley ja David Robinsoni ees).
 
Gladness on NBAs mänginud kokku 26 mängu. Hooajal 2011-12 kandis ta Miami ja Golden State’i särke ning sai kirja kokku 56 punkti, 58 lauda ja 20 blokki. Pärast seda on ta mänginud D-liigas, Austraalias, Uus-Meremaal, Iisraelis ja Argentiinas, enne NBA-d ühe hooaja ka Hollandis. 2010 tuli ta D-liiga meistriks, 2013 mängis finaalis.
 
Ülikooli-karjääri veetis ta Alabama A&M University’s, olles ainsaks sellest koolist NBAsse jõudnud mängumeheks. Ülikoolikarjääri keskmised näitajad: 7,3 punkti, 7 lauda ja 4,7 (!) blokki.
 

Kommenteerimine keelatud.